Svanegade 12,
7680 Thyborøn
ER DU PÅ JAGT EFTER EN INVESTERINGSEJENDOM, MED SOLIDT AFKAST, BELIGGENDE I EN BY I RIVENDE UDVIKLING?Velkommen til det skønneste Thyborøn, med adgang til fjord og hav. Her kan vi nu åbne dørene op til denne skønne ejendom beliggende direkte ned til det idylliske havnemiljø, som byen er kendt for. Med en synlig beliggenhed er anvendelserne mange.
Prisen er reduceret fordi at garagen bel. Mågevej ikke medfølger - denne kan evt. købes med til en samlet værdi af 2.195.000 I garagen er der service og udstyr til din næste fest optil 50 personer!
Her kan vi byde på en særdeles interessant ejendom til dig, som er på udkig efter den perfekte investeringsmulighed. Sammenliggende på to adresser, byder denne ejendom på 3 totalrenoverede lejligheder etableret med eget køkken og bad og med god mulighed for udlejning i en attraktiv bydel, hvor alle hverdagens fornødenheder kun er et stenkast væk. Rummene fremgår lyse, materialer, som kræver minimal vedligehold. Medfølgende til Svanegade 12 får du også garage!
Der kan også nævnes at stueetagen netop er blevet omdannet til en rigtig god lejlighed, hvor der bl.a. er nyt badeværelse med gulvvarme og facade- og terrassedøren er udskiftet. Gulvene i stueetagen er også nye. SÆLGER HAR NETOP BRUGT CA. 200.000 OG INDRETTET SPLINTER NY OG ATTRAKTIV AIRBNB LEJLIGHED SOM ALLEREDE NU GIVER ET GODT AFKAST FRA TURISTERNE!
Lejlighed 1: 94 m2, 3 værelser, 1 badeværelse
Lejlighed 2: 65 m2, 3 værelser, 1 badeværelse
Lejlighed 3: 90 m2, 4 værelser, 1 badeværelse
Ejendommen har gode og stabile lejere - så går du med en investordrøm i maven?
De to beboelseslejligheder er forkælet med 100kvm. sydvendt terrasse og ejendommen er generelt 100% opdateret så du har altså en god forretning her i mange år, uden større renovering.
Så giv os et kald allerede i dag!

Skal du have solgt først?
Jeg tilbyder en gratis og uforpligtende salgsvurdering af din bolig!