Infanterivej 18, st. 89,
8930 Randers NØ
Bemærk: Der er mulighed for at etablere et ekstra værelse, så lejligheden kan blive en 3-værelses lejlighed.Denne indbydende stuelejlighed på 80 m² fremstår både lys og velindrettet med en gennemtænkt planløsning, der udnytter kvadratmeterne optimalt. Boligen var oprindeligt en 3-værelses lejlighed, men er i dag ombygget, så stuen og det ene værelse er lagt sammen. Det skaber et stort, åbent opholdsrum med en fantastisk rummelighed og fleksible indretningsmuligheder – ideelt til både afslapning, hjemmearbejde og hyggelige middage med familie og venner.
Køkkenet er praktisk indrettet med god bordplads og masser af skabsplads, så der er fine rammer for hverdagens madlavning. Lejlighedens soveværelse er rummeligt og roligt placeret med plads til både dobbeltseng, samt tøjskab.
Derudover indeholder lejligheden også et ekstra opbevaringsrum. Fra stuen er der direkte adgang til en overdækket altan, hvor du kan nyde udelivet året rundt .
Beliggenheden er særligt attraktiv i et roligt og familievenligt område med kort afstand til alt, hvad hverdagen kræver. Du har nem adgang til daginstitutioner, indkøb og offentlig transport, hvilket gør hverdagen både praktisk og fleksibel.
Samtidig er du tæt på skønne grønne områder, herunder Nordre Fælled, som byder på gode muligheder for både løbe- og gåture, cykling og udeliv i naturskønne omgivelser.
Her får du en bolig, der kombinerer komfort, funktionalitet og en attraktiv beliggenhed.
Har denne bolig fanget din interesse? Bestil din fremvisning allerede i dag.
Skal du have solgt først?
Jeg tilbyder en gratis og uforpligtende salgsvurdering af din bolig!